Virtus G-Team

Welkom bij de G-Team van V.V.Virtus

In de regio Zevenbergen was er behoefte aan sport mogelijkheden voor mensen met een verstandelijke en of lichamelijke beperking. Vooral de vraag of de mogelijkheid bestond of er gevoetbald kon worden was groot. Na overleg met het bestuur van Virtus werden de eerste stappen van het G – team in september 2001 op het veld gezet. Een misvatting die veel mensen maken is dat G. relatie heeft met gehandicapten. De KNVB nam gewoon de volgende letter uit het alfabet en dat was na de F de G. Het G – team heeft door de jaren heen met een vaste kern diverse successen gehad zowel in competitie als toernooien. Een van de succes toernooien is het integratie toernooi wat jaarlijks bij virtus door het G-team georganiseerd wordt. Op 1 maart 2014 bestond het G-team 12 1/2 jaar iets waar op gepaste wijze bij is stilgestaan..

  • Trainers en leiders: Ad Stoop, Marcel Vermeulen en Peter Castrop

Voor de actuele standen en uitslagen zie: https://www.voetbal.nl/team/T180385081/indeling